Bodetko Lash

brak video

Serum do rzęs Bodetko Lash ma za zadanie wzmocnić, zregenerować i odżywić. Mocniejsze rzęsy natomiast powinny urosnąć dłuższe i gęściejsze. Niestety na takie rezultaty trzeba czekać bardzo długo. Cała kuracja może potrwać do ośmiu miesięcy. Bardzo możliwe jest, że pod koniec kuracji zabraknie serum do rzęs.

Dla przypomnienia: pojemność buteleczki wynosi 3 ml.

Produkt:

Producent jednak uspokaja: pierwsze efekty zauważymy po około czterech tygodniach, po trzech miesiącach nasze rzęsy będą już mocne i odżywione. Taki wygląd osiągniemy, jeżeli będziemy systematycznie stosować serum do rzęs.

Stosowanie:

Aplikatorem jest pędzelek, podobny do tego z eyelinera. Maluje się nim kreskę na górnej i dolnej powiece. Niestety pędzelek nie został dobrze zaprojektowany. Jest krótki i w porównaniu z długą rączką niewygodnie trzyma się go w dłoni.

Składniki:

Opakowanie serum do rzęs Bodetko Lash jest bardzo eleganckie. Wykonano je z czarno – złotego kartoniku; buteleczka produktu jest w podobnej kolorystyce.

Plusy:

ładne opakowanie
wystarcza na długo

Minusy:

krótki aplikator
długi czas oczekiwania na efekty
konieczna regularność w stosowaniu
serum do rzęs może nie starczyć do końca kuracji

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.