Joanna Multilashes

Serum do rzęs Multilashes to produkt pielęgnacyjny dla naturalnie krótkich i cienkich rzęs, tych osłabionych przedłużaniem, wypadających w nadmiarze i wolno rosnących. Jednocześnie wzmacnia, wydłuża i zagęszcza rzęsy. Niestety na bardzo zniszczonych rzęsach efekty nie są spektakularne. Z zewnątrz Joanna Multilashes nie prezentuje się najgorzej. Biało-szara buteleczka jest estetycznie wykonana i zabezpieczona dużym kartonikiem.

Produkt:

Cała kuracja trwa pół roku – po 3 tygodniach powinny widoczne być pierwsze efekty wzmocnienia, a po 6 tygodniach rzęsy mają nabierać nowego wyglądu. Trzeba się jednak liczyć z tym, że 4-mililitrowa odżywka może skończyć się szybciej i nie wystarczy na całą kurację.

Stosowanie:

Odżywka do rzęs Joanna Multilashes to typowe serum stymulujące wzrost, które aplikuje się cienkim pędzelkiem jak eyeliner. Aplikator jest poręczny, choć włosie pędzelka potrafi się rozcapierzyć. Trudniej wówczas precyzyjnie nałożyć produkt na linię (tylko) górnych rzęs. Każdego dnia przed aplikacją skóra powiek musi być dokładnie oczyszczona i osuszona.

Składniki:

Multilashes to serum do rzęs od Joanny bogate w składniki odżywiające i nawilżające cebulki rzęs: proteiny jedwabiu, pantenol oraz kwas hialuronowy. Funkcję stymulatora spełnia bimatoprost.

Plusy:

  • Estetyczne opakowanie
  • Odżywia i wzmacnia rzęsy

Minusy:

  • Konieczność regularnego aplikowania
  • Widoczne efekty tylko na zdrowych rzęsach
  • Serum może nie wystarczyć na całą kurację
author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.