Kerabione

Serum do rzęs Kerabione jest skuteczną kuracją stymulującą wzrost. Nie tylko wzmacnia cebulki od wewnątrz, ale przywraca witalność włoskom na całej długości. To precyzyjna odżywka, która zapewnia wzrost, zagęszczenie i przyciemnienie rzęs. Nie są to jednak spektakularne zmiany, które można byłoby określić jako efekt sztucznych rzęs. Pod względem wizualnym odżywka do rzęs Kerabione nie wyróżnia się niczym, poza bardzo dużym kartonikiem zewnętrznym i dziwnym kolorem brudnego złota. Flakonik serum jest mały i poręczny.

Produkt:

Jedno wzmacniające serum do rzęs Kerabione, które ma 5 ml pojemności, to ilość wystarczają na około 3 miesiące kuracji. Przy tak dużej pojemności świadczy to o słabej wydajności formuły. Na pierwsze, niewielkie zmiany trzeba poczekać 3 tygodnie, a 12 na ostateczne rezultaty.

Stosowanie:

Odżywka do rzęs Kerabione wyposażona jest w niczym niewyróżniający się aplikator. Cienki pędzelek nabiera odpowiednią ilość serum, dzięki czemu możemy nałożyć je na linię rzęs jednym pociągnięciem. Codzienne użycie Kerabione zajmuje krótką chwilę. Nie licząc czasu potrzebnego na wcześniejszy demakijaż i dokładne oczyszczenie skóry powiek.

Składniki:

Formuła została przetestowana dermatologicznie i okulistycznie. Serum do rzęs Kerabione zawiera bimatoprost, proteiny z nasion dyni, glicerynę, prowitaminę B5 i ekstrakt ze świetlika lekarskiego.

Plusy:

  • Łagodzące ekstrakty w składzie
  • Łatwy sposób aplikacji
  • Poręczna buteleczka serum

Minusy:

  • Niska wydajność mimo dużej pojemności
  • Długi czas oczekiwania na widoczne rezultaty
  • Mało wyraziste efekty
author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.