Long 4 Lashes

brak video

Serum do rzęs Long 4 Lashes polecane jest tym kobietom, które mają krótkie, słabe, zniszczone i cienkie rzęsy. Kosmetyk mogą stosować również osoby noszące szkła kontaktowe, posiadające sztuczne rzęsy, makijaż permanentny lub hennę rzęs.

Produkt:

Zadaniem Long 4 Lashes jest wydłużenie, zagęszczenie, wzmocnienie, odżywienie rzęs. Serum do rzęs Long 4 Lashes zamknięte jest w buteleczce o pojemności 3 ml. Długi i niesymetryczny uchwyt sprawia, że utrzymanie aplikatora w dłoni może sprawiać problemy. Serum do rzęs jest łatwo dostępne.

Stosowanie:

Aplikację przeprowadza się każdego wieczora. Za pomocą małego pędzelka serum do rzęs nanoszone jest tylko na górną linię rzęs. Wcześniej należy dokładnie oczyścić i osuszyć skórę wokół oczu. Pierwsze rezultaty widoczne są już po trzech tygodniach. Jednak na ostateczne efekty trzeba poczekać aż pół roku. Czy jest to zatem aż tak skuteczne serum do rzęs? Po tym czasie Long 4 Lashes należy stosować trzy lub cztery razy w tygodniu.

Składniki:

W serum znajdują się składniki, które powodują wzrost, zagęszczenie i regenerację rzęs oraz takie, które powodują, że produkt zachowuje świeżość przez długi czas.

Plusy:

wydłuża i wzmacnia rzęsy
wydajna
łatwo dostępna
bardzo niska cena

Minusy:

nieporęczny aplikator
nie do końca naturalny skład
może powodować podrażnienia

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.