Nabierz kolorów dzięki różowi do policzków Rimmel

Marka Rimmel stara się nieustannie wprowadzać nowe produkty. Tym razem postawiła na róż do policzków. Kosmetyk znajdziemy pod nazwą „Stay Blushed”. Od niedawna jest dostępny w drogeriach.

Producent w plastikowych tubkach o pojemności 14 ml umieścił dwie wersje kolorystyczne: touch of berry i peach flush.

Mimo, że od różów do policzków nie wymaga się zbyt szerokiej palety kolorystycznej, to jednak przydałyby się jeszcze dwa odcienie.

Kosmetyk ma kremową konsystencję, co w tym przypadku nie ułatwia jego aplikacji. Trudno jest nie przesadzić z ilością produktu, a dodatkowo musimy go jeszcze równomiernie rozprowadzić na policzkach. Na pewno nie nada się dla kobiet, które nigdy wcześniej nie miały styczności z taką formą różu. Z dużym prawdopodobieństwem na ich twarzy zostaną smugi, które są zmorą tego typu specyfików.

Do plusów możemy zaliczyć zapach kosmetyku, który jest delikatny i po chwili niewyczuwalny. Ponadto róż jest bardzo trwały. Jeśli nałożymy go na podkład, a potem przypudrujemy, to do końca dnia utrzyma się w niezmienionej formie. Jedno opakowanie możne nam posłużyć kilka miesięcy i krem w żaden sposób nie zmieni swojej konsystencji. Niewątpliwą zaletą jest także cena. W regularnej sprzedaży wyniesie nas około 15 zł, ale już na promocji możemy go znaleźć za jedyne 8 zł.

Podsumowując, dla wypróbowania lub poćwiczenia nakładania kremowego różu na policzki, ten produkt będzie idealny. Nie wydamy na niego dużo, a jeśli opanujemy jego aplikację, to możemy być z niego zadowolone.

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.