Nanolash

Nanolash to skuteczne serum do rzęs, które łączy w sobie wiele innowacyjnych funkcji i składników pochodzących ze środowiska naturalnego. Przeznaczone jest do rzęs krótkich, słabych, zniszczonych i jasnych, a także uszkodzonych ciężkimi chorobami lub przebytą chemioterapią.

Produkt:

Zadaniem Nanolash jest pobudzenie rzęs do wzrostu na długość i grubość, przyciemnienie ich koloru, wzmocnienie, odżywienie i odbudowanie.
Serum do rzęs Nanolash zamknięte jest w czarnej buteleczce ze srebrnymi napisami; podobnie wygląda kartonik, w którym znajduje się kosmetyk. Wewnątrz umieszczono małą przegródkę na butelkę z odżywką do rzęs; jest też miejsce na ulotkę z opisem produktu i instrukcją obsługi napisaną w kilku językach. Buteleczka mieści 3 ml płynu, który wystarcza na około sześciomiesięczną kurację.

Zdjęcia

NanolashNanolash-1Nanolash-2Nanolash-3Stosowanie:

Serum nakłada się wieczorem, na oczyszczoną i osuszoną skórę. Cienkim pędzelkiem maluje się kreskę na górnej i dolnej powiece przy linii rzęs.
Pierwsze efekty pojawiają się już po miesiącu stosowania odżywki do rzęs; ostateczny rezultat widać po dwóch miesiącach.

Po tym okresie Nanolash można używać dwa razy w tygodniu w celu podtrzymania efektów kuracji.

Składniki:

Nanolash jako skuteczne serum do rzęs zawiera naturalne składniki, które sprawiają, że rzęsy wydłużają się, pogrubiają, ciemnieją, są mocniejsze i zdrowsze. Roślinne składniki zapewniają także ochronę skórze powiek i skórze wokół oczu. Serum do rzęs nie powoduje pieczenia lub zaczerwienienia; nie wywołuje reakcji alergicznych.

Odżywkę do rzęs można kupić w sklepie internetowym : http://nanolash.pl/

Plusy:

efekty widoczne już po dwóch tygodniach
pojawiają się nowe rzęsy
wydłużenie, pogrubienie, zagęszczenie i przyciemnienie rzęs
regeneracja, odbudowa, wzmocnienie i odżywienie rzęs
naturalne składniki
brak podrażnień
łatwa aplikacja
wydajność
cena adekwatna do jakości
estetycznie wykonane opakowanie

Minusy:

wymaga systematyczności w stosowaniu

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.