Odżywka do rzęs Lashcode

Wysokie miejsce zajmuje odżywka do rzęs Lashcode. Zdobyła popularność dzięki skuteczności i wyjątkowym składnikom pielęgnującym. Po Lashcode z pewnością sięgną wszystkie kobiety, które chcą odżywić, wzmocnić i wydłużyć rzęsy.

Produkt:

Kobiety stosujące Lashcode były bardzo pozytywnie zaskoczone tym, jak doskonale odżywia i jakie efekty pozwala osiągnąć ta odżywka. Kolejnym plusem jest duża pojemność i wydajność odżywki. Bardzo na plus jest to, że rzęsy po kuracji Lashcode mogą zagęścić się na całej linii, w tym także w kącikach oka – nie sądziłam, że kuracja odżywką może dac takie świetne efekty.
Kobiety stosujące odżywkę Lashcode twierdzą, że rzęsy szybko stały się mocniejsze, ciemniejsze, grubsze i dłuższe.
Ważne jest również to, że odżywka do rzęs Lashcode nie podrażnia i nie wywołuje alergii. Podczas stosowania tego serum na porost rzęs nie czuje się żadnego dyskomfortu: kosmetyk szybko wnika w skórę, nie ścieka i nie dostaje się do oczu.

Stosowanie:

Lashcode jest łatwa w aplikacji: nakłada się ją co wieczór, na suchą powiekę, po dokładnym demakijażu. Lashcode można stosować na górne i dolne rzęsy, a nawet do wzmocnienia brwi! Naturalne składniki mocno odżywiające rzęsy to jej niewątpliwy atut. trwa około 5 tygodni – wszystko zależy od stopnia zniszczenia rzęs.
Po ukończeniu całej kuracji i zadowalających efektach Lashcode wystarczy stosować 2 razy w tygodniu, a by podtrzymać efekt pięknych rzęs.

Składniki:

Lashcode ma wyjątkowy skład, ponieważ zawiera kompleks aminokwasów, cenne peptydy oraz wyciąg z kiełków soi i pszenicy, a także korzenia tarczycy bajkalskiej. Wszystkie te składniki są sprawdzonymi, bardzo skutecznymi substancjami regenerującymi nawet mocno zniszczone włoski.
Lashcode szybko się wchłania i odżywia rzęsy juz od pierwszej aplikacji. dzień po dniu włoski staja się zdrowsze. Cala kuracja

Strona sklepu internetowego: www.lashcode.pl/serum-do-rzes

Plusy:

Wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy
Przyciemnia włoski
Jest wydajna, ma dużą pojemność
Szybkie efekty
Nie podrażnia
Łatwo się aplikuje

Minusy:

Trzeba ją regularnie stosować

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.