Quickmax

Odżywka do rzęs Quickmax polecana jest kobietom, które chciałyby mieć długie, nawilżone, zdrowe i ładne rzęsy. Produkt pielęgnuje także skórę powiek, wygładzając i rozjaśniając okolice oczu.

Jedno opakowanie wystarcza na około sześć miesięcy kuracji; mieści się w nim 5 ml płynu. Odżywka do rzęs Quickmax poprawia kondycję i stymuluje rzęsy do wzrostu. Pierwsze rezultaty powinny być widoczne po około czterech tygodniach, a końcowe – po dwóch miesiącach. Po upływie tego czasu można aplikować produkt kilka razy w tygodniu. Podczas kuracji rzęsy stają się bardziej nawilżone, błyszczące i zdrowsze. Regularne aplikacje sprawiają ponadto, że rzęsy wydają się dłuższe, grubsze i gęściejsze.

Przed każdą aplikacją odżywki do rzęs Quickmax należy wykonać demakijaż. Pędzelkiem maluje się linię wzdłuż rzęs na górnych powiekach, zaczynając od wewnętrznych, a kończąc na zewnętrznych kącikach oczu. Aplikację przeprowadza się każdego wieczoru. Mimo płynnej konsystencji nie powinien spływać do oczu. Jeżeli odżywka Quickmax przedostanie się do środka oczu, trzeba natychmiast przemyć je dużą ilością wody, przerwać kurację lub udać się do lekarza.

Podstawowym składnikiem odżywki do rzęs Quickmax jest kwas hialuronowy. Zapewnia rzęsom i skórze powiek właściwe nawilżenie i regenerację. Posiada działanie wygładzające, odżywcze i pielęgnacyjne. Tylko rzęsy, których poziom nawodnienia jest odpowiednio wysoki, będą mogły w trakcie kuracji urosnąć i zwiększyć swoją objętość.

Zalety:

  • nawilża, regeneruje i odżywia rzęsy i skórę powiek
  • wydajność
  • łatwa aplikacja
  • zawiera kwas hialuronowy

Wady:

  • może podrażniać
  • wysoka cena
  • nie wydłuża rzęs w widoczny sposób
author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.