Realash

brak video

Realash to serum do rzęs, której zadaniem jest poprawić wygląd i kondycję naszej oprawy oczu. Rekomendowana jest paniom, posiadającym krótkie lub przerzedzone rzęsy.

Produkt:

Serum do rzęs wzmacnia, odżywia i regeneruje. Rezultaty powinny pojawić się po miesiącu regularnego stosowania. Jeżeli na początku kuracji pominiemy kilka lub więcej aplikacji, rzęsy nie będą wyglądały tak, jak to zakładałyśmy na początku.

Stosowanie:

Aplikacja wygląda następująco. Małym pędzelkiem wykonuje się kreskę przy górnej i dolnej linii rzęs. Serum do rzęs szybko wchłania się. Jeżeli przedostanie się do oczu, może wywołać swędzenie i zaczerwienienie. W takim wypadku najlepiej jest przerwać kurację i odczekać aż podrażnienia znikną lub udać się do lekarza.

Składniki:

Pojemność Realash wynosi 3 ml. Serum do rzęs zostało zamknięta w białej buteleczce ozdobionej niebieskimi paskami – podobnie wygląda kartonowe pudełeczko. Przy dłuższym użytkowaniu obydwa opakowania mogą brudzić się, a napisy ścierać.

 

Plusy:

łatwa aplikacja
działa pozytywnie na rzęsy
poprawia stan i wygląd rzęs tylko przy regularnym stosowaniu

 

Minusy:

na efekty długo się czeka
wysoka cena
może powodować podrażnienia
sposób wykonania opakowania

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.