Regenerum do rzęs

Serum do rzęs Regenerum może być stosowana zarówno do rzęs jak i do brwi. Przeznaczone jest dla osłabionych, łamliwych i wypadających rzęs, a także zniszczonych termolokówką, doklejaniem sztucznych włosków lub henną.

Produkt:

Zadaniem Regenerum jest odbudowanie uszkodzonych rzęs, odżywienie, wzmocnienie i ogólna poprawa ich kondycji. Niestety serum do rzęs nie wydłuża, nie pogrubia, ani nie zagęszcza.
Serum do rzęs Regenerum znajduje się w przezroczystej butelce, dzięki czemu widać, ile płynu pozostało do końca kuracji.

Zdjęcia:

regeneracyjne serum do rzesregeneracyjne-serumRegenerum-serum-do-rzes

Stosowanie:

Stosowanie może wydawać się skomplikowane. Serum do rzęs posiada dwa aplikatory. Pędzelkiem rysuje się cienką kreskę na górnej i dolnej powiece. Następnie szczoteczką maluje się rzęsy na całej długości; tym samym grzebykiem można pomalować również brwi.
Producent nie precyzuje ile wynosi czas oczekiwania na efekty; informuje jedynie, że po osiągnięciu odpowiednich rezultatów

Regenerum należy nakładać raz lub dwa razy w tygodniu.

Jeśli ktoś stosuje serum numer dwa (ze szczoteczką) na rzęsy i brwi, musi liczyć się z tym, że ten kosmetyk skończy się szybciej, a dalsza kuracja będzie tylko połowiczna – będzie przebiegała nierównomiernie.

Składniki:

Serum do rzęs Regenerum zawiera między innymi aloes i witaminę E. Te składniki zapewniają ochronę skórze i oczom, a dodatkowo wygładzają i nawilżają powieki. Serum do rzęs nie wywołuje reakcji alergicznych; kosmetyku nie powinny jednak stosować osoby uczulone na którykolwiek ze składników.

Plusy:

wzmacnia, odżywia i regeneruje rzęsy
naturalne składniki
przezroczyste opakowanie
łatwo dostępna
niska cena

Minusy:

wydajność
skomplikowana aplikacja
nie wydłuża i nie zagęszcza

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.