Revitalash

Serum do rzęs Revitalash posiada wiele istotnych właściwości. Polecana jest tym kobietom, które chciałyby mieć dłuższe, gęściejsze, zdrowsze i mocniejsze rzęsy.

Produkt:

Revitalash działa w sposób wielowymiarowy. Z jednej strony wydłuża, pogrubia i zagęszcza rzęsy, z drugiej zaś – wzmacnia, odbudowuje i odżywia. Serum do rzęs Revitalash mieści się w srebrnej buteleczce, w niebieskim opakowaniu. W środku znajduje się przegroda, która zabezpiecza odżywkę przed przemieszczaniem się i ewentualnymi uszkodzeniami. Pojemność wynosi 2 ml i 3,5 ml.

Zdjęcia:

revitalash5imagesrevitalash revitalash4

Stosowanie:

Serum musi być nakładane co wieczór na czystą skórę powiek. Do aplikacji służy mały pędzelek, który prowadzi się przy linii dolnych i górnych rzęs.
Pierwsze rezultaty pojawiają się po 1,5 miesiącu. Zadowalający efekt widoczny jest dopiero po trzech lub czterech miesiącach. Potem kosmetyk stosuje się dwa lub trzy razy w tygodniu. Można powiedzieć, że jest to bardzo skuteczne serum do rzęs.

Składniki:

Mimo że serum Revitalash zawiera naturalne składniki, na początku kuracji mogą pojawić się podrażnienia w postaci bólu oczu lub swędzenia skóry wokół nich. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek powikłań należy przemyć oczy dużą ilością wody, przerwać kurację do momentu ustąpienia alergii lub skonsultować się z lekarzem.

Plusy:

wydłuża, pogrubia rzęsy
wzmacnia i odżywia rzęsy
łatwa aplikacja
ładne opakowanie

Minusy:

wysoka cena
wywołuje podrażnienia
na efekty trzeba długo czekać

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.