Rozświetlający krem pod oczy Hydra Sparkling od Givenchy.

Każda z nas wie, jak ważna jest pielęgnacja okolic oczu. To właśnie skóra w tym miejscu zdradza, ile mamy lat i w jaki sposób o siebie dbamy. To tutaj pojawiają się pierwsze zmarszczki – kurze łapki. Nasz wygląd pogarszają również cienie i worki pod oczami. Czy można coś zrobić, aby takie niespodzianki na skórze nie pojawiły się? Oczywiście, że tak. Jedyną rozsądną metodą wydaje się być nawilżanie i masaż.

Pomoże nam w tym rozświetlający krem pod oczy Hydra Sparkling marki Givenchy.

Krem pod oczy Hydra Sparkling (pełna nazwa brzmi Hydra Sparkling Luminescence Moisturizing Eye – Reviver Gel) od Givenchy nawilża skórę wokół oczu. Dzięki utrzymaniu odpowiedniego poziomu wody, zmarszczki zostają wygładzone, opuchnięcia zniwelowane, a cienie rozjaśnione. Kosmetyk można stosować także na powieki – dzięki takim zabiegom wymodelujemy kontur oka, powieki staną się nieco uniesione, a oczy optycznie powiększą się. Rozświetlający krem Hydra Sparkling marki Givenchy posiada specjalny kompleks nawilżający (jednak producent nie zdradza żadnych szczegółów związanych z tą substancją).

Aby uzyskać wygładzoną skórę wokół oczu i zrobić delikatny lifting powiek, należy wiedzieć, w jaki sposób nakładać krem Hydra Sparkling. Kosmetyk aplikuje się rano i/ lub wieczorem przed lub po wykonaniu makijażu. Pamiętaj, by nie nakładać kremu tuż pod oczy – skóra w tym miejscu jest zbyt delikatna; mogłabyś narazić ją na podrażnienia. Podczas aplikacji zrób mini masaż. Rozprowadź produkt Givenchy wokół oczu, a potem wklep go opuszkami palców. Masaż zacznij od wewnętrznych kącików oczu i przejdź na powieki, omijając zewnętrzne kąciki oczu.

Rozświetlający krem pod oczy Hydra Sparkling od Givenchy zamknięty jest w małej, niebieskiej tubce. Pojemność opakowania wynosi 15 ml.

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.