Mleczko do ciała Dior: Hypnotic Poison.

Christian Dior swego czasu wymyślił perfumy, w których dominował waniliowy zapach. Mowa o Hypnotic Poison. Teraz doszedł do tego dezodorant i mleczko do ciała. Zestawy takie są o tyle dobre, że nasza skóra będzie jednakowo pachnieć. Chyba większość z nas przyzna, że ma problem z dobraniem perfum i kosmetyków myjących lub pielęgnacyjnych.

W perfumach, dezodorancie i mleczku wyczujemy owocowe i kwiatowe nuty zapachowe.

Gorzki migdał i kminek to nuty głowy. Nazywana jest również nutą górną. Wyczuwalna jest w pierwszej kolejności; na ciele lub ubraniu utrzymuje się zazwyczaj od kilkunastu minut do pół godziny. Nutą środkową (lub nutą serca) są: jaśmin, mech i drzewo Jaracanda (roślina o fioletowych kwiatach). Ten zapach jest dominujący w perfumach. Utrzymuje się do dwóch godzin i stanowi o charakterze całej kompozycji zapachowej. Wanilia i piżmo to nuty bazowe (głębi lub dolne). Na skórze pozostają najdłużej, bo aż do kilku dni. Nuty bazowe są najcięższe i najmocniejsze dzięki specjalnym utrwalaczom.

Mleczko do ciała i dezodorant posiadają podobne nuty zapachowe – są one oczywiści nieco łagodniejsze. Mleczko do ciała Hypnotic Poison dokładnie oczyszcza skórę, zmiękcza, nawilża i co najważniejsze otula zapachem perfum Dior. W składzie znajdziemy masło Shea i wiele substancji nawilżających. Dzięki nim skóra pozostaje gładka, odżywiona i natłuszczona. Dezodorant Hypnotic Poison chroni skórę przed potem, dobrze spisuje się w upalne dni i zapewnia nam przyjemny zapach.

Cała seria Hypnotic Poison od Dior została zamknięta w czerwonych opakowaniach (nawiązują one do designu perfum). Pojemność mleczka do ciała wynosi 200 ml, a dezodorantu – 100 ml. Dla przypomnienia: flakonik perfum możemy kupić w wersji 30, 50 lub 100 ml.

author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.