Hairplus

Odżywka do rzęs Hairplus jest polecana kobietom i mężczyznom, którzy chcieliby mieć dłuższe rzęsy. Warto też zauważyć, że produkt nie jest polecany kobietom karmiącym piersią jak i tym, które są w ciąży. Ponadto osoby będące w trakcie chemioterapii również nie powinny korzystać z Hairplus. Co więcej, produkt ten odbudowuje strukturę rzęs.

Według zapewnień producenta odżywka do rzęs Hairplus jest w stanie wydłużyć rzęsy w trzy miesiące. Oczywistym jest, że czas poświęcony na kurację może się różnić w zależności od indywidualnych reakcji organizmu na produkt. Co więcej, Hairplus pielęgnuje powieki i skórę wokół nich. Warto dodać, że ten kosmetyk jest wystarczająco dobry, by poprawić kondycję rzęs. W konsekwencji rzęsy stają się bardziej błyszczące i ciemniejsze.

Aplikacja odżywki do rzęs Hairplus jest łatwa i może zostać przeprowadzona w kilku krokach. Po pierwsze należy dokładnie zmyć makijaż, zwłaszcza z górnych i dolnych powiek. Kiedy wreszcie skóra powiek jest gotowa na przyjęcie kosmetyku, trzeba narysować cienką kreskę Hairplus w miejscu, z którego wyrastają rzęsy. Składniki zawarte w odżywce w trakcie snu przedostają się do mieszków i cebulek rzęs.

Jedno biało – złote opakowanie Hairplus zawiera 3 ml produktu. Zawiera on naturalne składniki, takie jak: D-panthenol, kwas hialuronowy, biotyna, proteiny pszenicy, aminokwasy i kwasy tłuszczowych. Te składniki są odpowiedzialne za produkcję keratyny, która jest głównym budulcem struktury rzęs. Zasadniczo istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień przy aplikowaniu odżywki do rzęs Hairplus. Niemniej jednak, jeśli pojawi się jakikolwiek dyskomfort, należy przemyć oczy ciepłą wodą i przerwać kurację do momentu ustąpienia podrażnień.

Plusy:

  • wspomaga wzrost rzęs
  • odbudowuje uszkodzone rzęsy
  • pielęgnuje skórę wokół oczu
  • łatwo się nakłada

Minusy:

  • wystarcza tylko na 3 miesiące
  • nie jest polecana wszystkim
author

Redakcja - Bożena Rycińska

Autorka sekcji powiązanych z makijażem, trendami w kosmetologii. Zapalona fanka kuchni wegańskiej, na co dzień zajmująca się stylizacją oraz wizażem która na bieżąco stara się poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności właśnie w dziedzinie kosmetyki.